Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
MAN
14.10
15:00-16:30
Etne Kunstgras 7`er 2
ONS
16.10
18:00-19:30
Etne Kunstgras 7`er 2
TOR
17.10
18:00-19:30
Etne Kunstgras 7`er 1

G14 2. div avd 04
# Lag K D P
1 Nord 1 17 70 48
2 Djerv 1919 2 9er 18 57 43
3 Avaldsnes 1 18 42 42
4 Torvastad 1 18 16 30
5 Vard Haugesund 2 17 -9 20
6 Sauda 1 15 -13 20
7 Vedavåg Karmøy 1 17 -18 20
8 Falkeid 1 17 -16 17
9 Etne 1 17 -30 17
10 Suldal 1 18 -28 16
11 Stegaberg 1 18 -71 5
12 Skjold 1 0 0 0
Siste synk: 14:09

18.10 18:00 Torvastad 3 kunstgras B
Torvastad #1 - Etne IL Gutter 14 år -
21.10 18:30 Etne Kunstgras H
Etne IL G14 - Suldal 1 -
28.10 18:30 Sauda stadion KG B
Sauda 1 - Etne IL G14 -
30.09 18:30 Etne Kunstgressbane H  
Etne IL G14 - Nord G-2005-1 0 - 3  
23.09 18:30 Sletten Kunstgress H  
Etne IL Gutter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 6 - 4  
16.09 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL G14 - Avaldsnes #1 3 - 5  
13.09 18:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 G14-2 5 - 2  
26.08 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #2 - Etne IL Gutter 14 år 4 - 1  
28.10 18:30 Sauda stadion KG B  
Sauda 1 - Etne IL G14 -  
21.10 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL G14 - Suldal 1 -  
18.10 18:00 Torvastad 3 kunstgras B  
Torvastad #1 - Etne IL Gutter 14 år -  
30.09 18:30 Etne Kunstgressbane H  
Etne IL G14 - Nord G-2005-1 0 - 3  
23.09 18:30 Sletten Kunstgress H  
Etne IL Gutter 14 år - SK Vedavåg Karmøy #1 6 - 4  
16.09 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL G14 - Avaldsnes #1 3 - 5  
13.09 18:00 Djervbanen B  
Djerv 1919 #2 - Djerv 1919 G14-2 5 - 2  
26.08 18:30 Gymnasbane 6 B  
Vard Haugesund #2 - Etne IL Gutter 14 år 4 - 1  
19.08 18:30 Etne Kunstgras H  
Falkeid G14-1 - Falkeid #1 4 - 3  
17.06 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL G14 - Stegaberg IL #1 2 - 1  
27.05 18:30 Prestavikjo B  
Skånevik 7.-9.kl - Etne IL G14 4 - 3  
20.05 18:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL G14 - Torvastad #1 1 - 6  
13.05 18:30 Nord nye kunstgras B  
Nord G-2005-1 - Etne IL Gutter 14 år 9 - 0  
06.05 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL G14 - SK Vedavåg Karmøy #1 5 - 2  
29.04 18:30 Avaldsnes 3 B  
Avaldsnes #1 - Etne IL G14 8 - 0  
25.04 18:30 Etne Stadion H  
Etne IL G14 - Sauda 1 2 - 2  
08.04 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL Gutter 14 år - Djerv 1919 #2 2 - 5  
04.04 18:00 Grinde kunstgras B  
Skjold IL f.05/06 - Etne IL G14 4 - 7  
27.03 18:30 Tysværvåg Kunstgress B  
Falkeid #1 - Etne IL G14 2 - 2  
25.03 18:30 Etne Kunstgras B  
Vard Haugesund #2 - Etne IL Gutter 14 år 3 - 0  
21.03 18:15 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg IL #1 - Etne IL G14 0 - 3  
19.02 18:30 Vats stadion B  
Ølen G14-2 - Etne IL Gutter 14 år 1 - 11  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Albert N. Rafdal 14 14 3
Amund Straumsøy Sævareid 13 6 7
Andreas Bjørgen 14 14 4
David Øren 13 2
Eirik Silde 14 13
Eline Kvammen H 14 4
Erik Kollo Litlehamer 14 14 2
Halvard H. Moe 14 4 5
Håvard Grønstad Birkeland 14 14 1
Joakim L 14 14 7
Sander S 14 10
Simen S 13 7
Stina Grønfur H 14 4 1
Tobias G Kristiansen 14 14 11
Unar Stenberg 13 3
Vegard Grindheim 14 14 1
Vetle Grindheim 14 14
William Øverland Steinstø 14 11
Ørjan Ytrenes 13 4 4
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift