Besøk våre lagsider

04.04 17:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A H
Falkeid J14-15 7er - Kolnes IL J 2005 -
08.04 18:00 Grinde Kunstgress A-1 H
Falkeid J14-15 7er - Skjold IL f.05/06 - 1 -
25.04 17:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A H
Falkeid J14-15 7er - SUIL #1 -
03.05 18:00 Skjold Stadion B
IL Skjoldar #1 - Falkeid J14-15 7er -
06.05 18:30 Tysværvåg Gras 9er A H
Falkeid J14-15 7er - Vindafjord 1 -
18.03 19:30 Etne Kunstgras B  
Etne IL #1 - Falkeid J14-15 7er 4 - 0  
19.02 18:30 Bane 1 B  
IL Skjoldar #1 - Falkeid Jenter 15 år 2 - 5  
20.01 12:18 Vestlandshallen B  
Samnanger - Falkeid Jenter 15 år 4 - 1  
19.01 14:38 Vestlandshallen B  
Tertnes - Falkeid Jenter 15 år 3 - 1  
19.01 13:38 Vestlandshallen B  
Bergen Nord - Falkeid Jenter 15 år 6 - 1  
28.10 18:00 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg /Skjold 1 - Falkeid J14-15 7er -  
21.10 17:00 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Avaldsnes /Kopervik 2 7er -  
14.10 18:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A B  
Haugar #2 - Falkeid J14-15 7er -  
30.09 18:30 Åkra grasbane B  
Åkra 1 - Falkeid J14-15 7er -  
23.09 18:00 Tysværvåg Gras 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Torvastad 1 -  
23.09 18:00 Tysværvåg gras 9er H  
Falkeid Jenter 15 år - Torvastad #1 -  
18.09 18:30 Vikedal kunsgras B  
Vindafjord 1 - Falkeid J14-15 7er -  
11.09 18:30 Tysværvåg Gras 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Skjoldar 1 -  
04.09 18:30 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Falkeid J14-15 7er -  
28.08 18:30 Tysværvåg Gras 9er A B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - Falkeid J14-15 7er -  
21.08 18:30 H  
Falkeid Jenter 15 år - Kolnes IL -  
21.08 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Falkeid J14-15 7er - Kolnes IL J 2005 -  
17.06 18:30 Tysværvåg Gras 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Etne IL #1 -  
14.06 17:00 Tysværvåg Gras 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Skjold IL -  
03.06 18:30 Avaldsnes 5 B  
Avaldsnes /Kopervik 2 7er - Falkeid J14-15 7er -  
27.05 18:30 Sakkestad (kunst) B H  
Falkeid J14-15 7er - Haugar #2 -  
22.05 18:30 Tysværvåg Gras 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Åkra IL #1 -  
13.05 18:30 Torvastad 3 (Kunstgras) B  
Torvastad #1 - Falkeid Jenter 15 år -  
06.05 18:30 Tysværvåg Gras 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Vindafjord 1 -  
03.05 18:00 Skjold Stadion B  
IL Skjoldar #1 - Falkeid J14-15 7er -  
25.04 17:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - SUIL #1 -  
08.04 18:00 Grinde Kunstgress A-1 H  
Falkeid J14-15 7er - Skjold IL f.05/06 - 1 -  
04.04 17:30 Tysværvåg Kunstgress 9er A H  
Falkeid J14-15 7er - Kolnes IL J 2005 -  
18.03 19:30 Etne Kunstgras B  
Etne IL #1 - Falkeid J14-15 7er 4 - 0  
19.02 18:30 Bane 1 B  
IL Skjoldar #1 - Falkeid Jenter 15 år 2 - 5  
20.01 12:18 Vestlandshallen B  
Samnanger - Falkeid Jenter 15 år 4 - 1  
19.01 14:38 Vestlandshallen B  
Tertnes - Falkeid Jenter 15 år 3 - 1  
19.01 13:38 Vestlandshallen B  
Bergen Nord - Falkeid Jenter 15 år 6 - 1  
19.01 12:18 Vestlandshallen B  
Gneist - Falkeid Jenter 15 år 2 - 3  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Amelia P 15 6 1
Emma Sofie Sharp 16 4
Eva L 16 5 2
Frida J 15 2
Frida Åserød S 15 1
Hannah S 15 4 3
Hedda S 15 5 1
Hilda A 15 1
Ine Mari Sælevik N 14 1
Louise Kjøllmoen Bakken 15 6
Madelen Amdal 14 5
Malin Reimers Berge 14 5
Marta Ljostveit Reiersen 13 2
Marte A 16 1
Miriam S 15 1 1 2
Nathalie Johannesen H 15 5
Nora R 15 2
Pernille Våbenø Kleivane 15 5
Rannveig Ljostveit R 14 1 2
Susanna A 15 1 1
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift