Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
ONS
22.05
15:00-16:30
Etne Kunstgras 7`er 1
29.05 18:30 H
Etne IL Jenter 14 år - Torvastad -
29.05 18:30 Torvastad 2 grasbane B
Torvastad 1 - Etne IL J14 -
02.06 16:00 Etne Kunstgras H
Etne IL J14 - Åkra 1 -
12.06 18:30 Sakkestad (kunst) B
Haugar #2 - Etne IL Jenter 14 år -
17.06 18:30 Tysværvåg Gras 9er A B
Falkeid J14 og J15 - Falkeid J14-15 7er -
22.05 17:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Vindafjord 1 1 - 5  
15.05 17:00 Skjold Stadion 1 B  
Skjoldar 1 - Etne IL J14 3 - 2  
08.05 18:30 Etne kunstgress H  
Etne IL Jenter 14 år - SUIL #1 4 - 1  
08.05 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Skudenes 1 4 - 1  
30.04 18:30 Grinde Kunstgress A-1 B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - Skjold/Stegaberg J14-7er 3 - 3  
30.10 18:30 Etne Kunstgras B  
Haugar #2 - Etne IL J14 -  
23.10 18:30 Åkra kunstgress B  
Åkra 1 - Etne IL J14 -  
14.10 18:30 Etne kunstgress H  
Etne IL Jenter 14 år - Torvastad -  
14.10 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Torvastad 1 -  
02.10 17:00 Vikedal kunsgras B  
Vindafjord 1 - Etne IL J14 -  
25.09 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Skjoldar 1 -  
18.09 18:30 Skudenes kunstgress H  
Etne IL Jenter 14 år - SUIL #1 -  
18.09 18:30 Skudenes Kunstgress B  
Skudenes 1 - Etne IL J14 -  
11.09 18:30 Etne Kunstgras H  
Skjold/Stegaberg J14-7er - Skjold IL f.05/06 - 1 -  
04.09 18:30 Kolnes (kunstgress) B H  
Etne IL Jenter 14 år - Kolnes IL J 2005 -  
26.08 18:30 Etne kunstgress 9er A H  
Etne IL J14 - Avaldsnes /Kopervik 2 7er -  
21.08 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Stegaberg /Skjold 1 -  
17.06 18:30 Tysværvåg Gras 9er A B  
Falkeid J14 og J15 - Falkeid J14-15 7er -  
12.06 18:30 Sakkestad (kunst) B  
Haugar #2 - Etne IL Jenter 14 år -  
02.06 16:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Åkra 1 -  
29.05 18:30 H  
Etne IL Jenter 14 år - Torvastad -  
29.05 18:30 Torvastad 2 grasbane B  
Torvastad 1 - Etne IL J14 -  
22.05 17:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Vindafjord 1 1 - 5  
15.05 17:00 Skjold Stadion 1 B  
Skjoldar 1 - Etne IL J14 3 - 2  
08.05 18:30 Etne kunstgress H  
Etne IL Jenter 14 år - SUIL #1 4 - 1  
08.05 18:30 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Skudenes 1 4 - 1  
30.04 18:30 Grinde Kunstgress A-1 B  
Skjold IL f.05/06 - 1 - Skjold/Stegaberg J14-7er 3 - 3  
28.04 15:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J14 - Kolnes IL J 2005 4 - 3  
10.04 18:30 Åsebøen B  
Kopervik Jenter 2005 (1) - Etne IL Jenter 14 år 1 - 4  
10.04 18:30 Åsebøen Kunstgras B  
Avaldsnes /Kopervik 2 7er - Etne IL J14 1 - 4  
01.04 18:15 Frakkagjerd Kunstgress B  
Stegaberg /Skjold 1 - Etne IL J14 6 - 0  
18.03 19:30 Etne Kunstgras H  
Falkeid J14-15 7er - Falkeid J14 og J15 4 - 0  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift