Dato Hjemmelag Bortelag Res
23.05 Skjold G13-1 Etne IL SG13 9'r/ 7'r
24.05 Etne IL Avaldsnes
27.05 Skånevik SG13 6.-8.kl Etne IL G14
28.05 Etne IL LJ11 1 Vindafjord 1
28.05 Etne IL MG10 2 Vats 94 1
22.05 Etne IL J19 Skudenes 1
22.05 Etne IL SG13 1 Djerv 1919 SG13 4 9-0
22.05 Ølen 2 Etne G9 2
22.05 Skjoldar 1 Etne J10 1
22.05 Etne G8 2 Vindafjord 1

Besøk våre lagsider

Komplett app for medlem, foresatt, trener/lagleder og klubb

Påmelding til aktiviteter, kommunikasjon, medlemsbetaling, medlemskort, sponsortilbud og mye mer!

LAST NED GRATIS:
M 5 div avd 04 2019
# Lag K D P
1 Haugar 6 15 18
2 Avaldsnes 5 18 12
3 Etne 6 6 11
4 Djerv 1919 2 5 13 10
5 Ølen 4 5 10
6 Nord 6 5 9
7 Hemmingstad 6 5 9
8 Stegaberg 5 -4 7
9 Rubbestadnes 7 -10 7
10 Vedavåg Karmøy 6 -2 6
11 Sauda 7 -17 1
12 Vats 94 /Skjoldar 4 -15 0
13 Skudenes 5 -19 0
14 Kopervik 2 0 0 0
Siste synk: 10:57
G19 2. div avd 05 Vår
# Lag K D P
1 Djerv 1919 3 6 16 16
2 Etne 1 5 19 12
3 Sauda 1 5 5 10
4 Falkeid 1 4 4 8
5 Nord 1 5 -2 6
6 Kopervik 2 4 -4 3
7 Skjoldar Vats/Vikebyd 1 5 -18 0
8 Sveio /Vard 1 9er 4 -20 0
Siste synk: 11:13
K 4 div avd 02 2019
# Lag K D P
1 Kopervik Åkra/Vea/Skud sen 5 25 13
2 Skjoldar /Vats/Vik sen 4 7 9
3 Falkeid /Skjold/Stegaberg 2 sen 2 13 4
4 Ølen 1 4 -4 4
5 Torvastad -jr 3 -12 3
6 Vedavåg Karmøy /Kopervik/Skud/Åkra jr 1 3 -15 1
7 Suldal -sen 0 0 0
8 Bremnes 1 3 -14 0
9 Skudenes 1 0 0 0
10 Torvastad -sen 0 0 0
Siste synk: 11:00
G15/16 2. div avd 03 Vår
# Lag K D P
1 Stegaberg 1 7 31 18
2 Suldal 1 9er 6 27 15
3 Djerv 1919 2 6 13 13
4 Åkra 2 6 -2 9
5 Sauda 2 9er 6 -12 6
6 Falkeid Bokn 1 4 -3 4
7 Etne 1 5 -7 4
8 Kopervik 2 7er 6 -23 4
9 Ferkingstad /Skudenes 1 7er 6 -24 3
Siste synk: 11:13
G14 2. div avd 04
# Lag K D P
1 Nord 1 9 47 27
2 Djerv 1919 2 9 57 24
3 Avaldsnes 1 9 18 18
4 Sauda 1 9 -9 16
5 Torvastad 1 9 11 15
6 Falkeid 1 9 -7 13
7 Vard Haugesund 2 8 8 12
8 Etne 1 10 -19 11
9 Vedavåg Karmøy 1 7 -11 7
10 Skjold 1 9 -45 6
11 Stegaberg 1 9 -22 4
12 Suldal 1 9 -28 3
Siste synk: 15:59
J14 2. div avd 03
# Lag K D P
1 Skjoldar /Vats/Vik1 7 10 16
2 Åkra 1 7 13 13
3 Stegaberg /Skjold 1 7 3 13
4 Etne 1 8 0 13
5 Skudenes 1 7 7 12
6 Skjold /Stegaberg 7er 8 5 11
7 Vindafjord 1 7 5 10
8 Avaldsnes /Kopervik 2 7er 7 9 9
9 Haugar 2 7 -5 9
10 Kolnes 1 9er 8 -33 6
11 Falkeid 14-15 7er 7 -14 4
12 Torvastad 1 0 0 0
Siste synk: 11:13
G13 2. div avd 05
# Lag K D P
1 Stegaberg 1 8 58 24
2 Etne 1 7 28 18
3 Nord 1 8 14 16
4 Kopervik 1 7 23 15
5 Djerv 1919 3 7 11 15
6 Sauda 1 7 10 13
7 Djerv 1919 2 7 -11 9
8 Haugar 2 7 -10 7
9 Haugar 3 7 -7 4
10 Torvastad 1 8 -41 3
11 Djerv 1919 4 8 -52 2
12 Vard Haugesund 3 7 -23 1
Siste synk: 11:13
G13 3. div 9er og 7er avd 04 Vår
# Lag K D P
1 Åkra 3 7 33 18
2 Skjold 1 6 23 13
3 Ølen 1 6 -1 13
4 Sveio 1 7 -4 6
5 Etne 2 6 -23 3
6 Skånevik 1 6 -28 3
Siste synk: 11:13
23.05 18:30 Grinde Stadion H
Skjold G13-1 - Etne IL SG13 9'r/ 7'r
24.05 19:00 Etne Stadion H
Etne IL - Avaldsnes
27.05 18:30 Prestavikjo B
Skånevik SG13 6.-8.kl - Etne IL G14
28.05 17:30 Etne Kunstgras Del D H
Etne IL LJ11 1 - Vindafjord 1
28.05 17:30 Etne Kunstgras Del C H
Etne IL MG10 2 - Vats 94 1
22.05 20:00 Etne Kunstgras H  
Etne IL J19 - Skudenes 1  
22.05 18:30 Etne Kunstgras 7`er 1 H  
Etne IL SG13 1 - Djerv 1919 SG13 4 9-0  
22.05 18:00 B  
Ølen 2 - Etne G9 2  
22.05 18:00 B  
Skjoldar 1 - Etne J10 1  
22.05 18:00 Etne Kunstgras Del A H  
Etne G8 2 - Vindafjord 1  
Spiller Alder Kamper Mål
Amund Straumsøy Sævareid 13 10 18
David Øren 13 7 9
Tobias G Kristiansen 14 8 6
Joakim L 14 8 6
Ørjan Ytrenes 13 9 6
Erlend Kambo Hersvik 13 7 4
Albert N. Rafdal 14 8 3
Simen S 13 10 3
Inge Åsbø Prestegård 13 7 2
Unar Stenberg 13 9 2

Arrangementer

 

Trykk her og les mer!

 

 

Hovedsponsor

Medlems Kontingent Innbetaling

 
(Kontingent ikke valgt)
Ubetalt antall: 0
Betalt beløp: 0
Betalt antall: 0
 
©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift