Etne IL

Junior

Junior

Trenere og Kampinformasjon
Alle Trenere opp Til Senior Nivå og Kamp Informasjon
Hjemmekamper: Kontroller kamptid for med stadion-utvalget.
Bortekamper: Tid og sted for fåes fra motstander.
OBS. Får du ingen melding er du forpliktet til å ta kontakt.
 
Ta kontakt med dommer og motstander en uke før kamptidspunkt.
 
Sørg for at garderober er åpne og i skikkelig stand før dommer og motstander kommer; som lagleder skal du møte 1/2 time før kampen.
 
Kontroller at kampball, linjeflagg og oppmerking av bane er ok.
 
Har draktfarge lik, skal arrangørklubben holde drakter i en annen farge til gjesten.
 
Utfylling av dommerkort (se kap 2.9 Dommerkort- skader- protest).
 
Betaling til dommer skal skje etter kampen.
 Kontroller før kampen hvor stor dommerregningen vil
 bli (dommerhonorar og kjøreutgifter). Husk kvittering!
           
Etter kampen skal garderober rengjøres og utstyr kontrolleres.
 
Endrer du kampdag, sendes melding til RFK på eget skjema minst 2 uker før kampen skulle ha blitt avviklet.
 
Dersom kamp ikke avvikles, skal melding sendes RFK på eget skjema.
Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 JRD-1
Man 18:00- 19:30 Etne Kunstgras 7`er 2
Fre 17:00- 18:30 Etne Kunstgras

Hege Anita
Meland
(41546077)

Sondre
Opheim
(94809210)
2 JR-1
Tir 19:30- 21:00 Etne Kunstgras

Therese
Lundal
(95093639)

Iben André
Johnsen
(41299318)
3 G15-1

Frode
Haugen
(98229382)

Jan Erik
Fedje
(47302966)

Lise Maria R.
Mæland
(95872493)

Harald
Høyland
(40201615)

Vidar
Aastvedt
(91386939)
4 SG14-1
Man 15:00- 16:30 Etne Kunstgras 7`er 2
Ons 18:00- 19:30 Etne Kunstgras 7`er 2
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras 7`er 1

Pål
Askvig
(91557266)

Torstein
Kristiansen
(95901845)
5 SJ14-1
Ons 15:00- 16:30 Etne Kunstgras 7`er 1

Sara Helene Kvammen
Haugen
(98034402)

Marius Bunes
Bandlien
(92158625)
6 SG13-1
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del D
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del D

Nina
Straumsøy
(47269292)

Siv Irene
Hersvik
(90969869)

Erling Bjarte
Rullestad
(40487964)

Peter
Øren
(98286942)
7 SG13 9'r/ 7'r

Inger Marie Skjølingstad
Eikemo
(97121175)

Erling Bjarte
Rullestad
(40487964)

Peter
Øren
(98286942)
8 LG12-1
Tir 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del C
Tir 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del C
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del C

Inger Marie Skjølingstad
Eikemo
(97121175)

Inger Marie Skjølingstad
Eikemo
(97121175)

Trond
Austrheim
(97649199)
9 LJ12-1
Man 18:30- 20:00 Etne Kunstgras Del A

Toralf Grindheim
Håheim
(47468023)

Edvar
Tjelmeland
(90970414)
10 LG11-1
Man 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del B

Bjarte
Fosse
(90109092)

Bjarte
Dagestad
(91577165)

Carl
Thomason
(97631601)

Bjarte
Fosse
(90109092)
11 LJ11-1
Tir 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del D
Ons 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del A
Tor 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del D

Jon
Nielsen
(97776061)

Elin
Vik
(91177560)

Kari B.
Lauritsen
(91189037)

Thomas
Rullestad
(97186654)
12 MG10 1
Man 15:00- 16:00 Etne Kunstgras Del A
Tor 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del C

Kathrine Tungesvik
Matre
(97014566)

Jan Arne
Strøm
(93018633)
13 MG10 2

Kathrine Tungesvik
Matre
(97014566)

Jan Arne
Strøm
(93018633)
14 MJ10-1
Man 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del D

Ståle
Håheim
(98286838)

Silje Tjelmeland
Øren
(40870984)

Geir
Vevatne
(99535736)
15 MG9-1
Man 17:00- 18:30 Etne Kunstgras Del A

Jon Oddvin
Moe
(97053767)

Jarle
Sævereid
(48202895)
16 MG9-2

Kjell Tore
Klungland
(97733707)

Stig Morten
Sørheim
(91375131)
17 MJ9-1
Man 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del C

Pål
Askvig
(91557266)

Monica Bothner
Bunes
(93635230)

Trygve
Haaland
(98286888)

Andreas
Grumheden
(92653879)
18 MG8-1
Tir 17:00- 18:00 Etne Kunstgras 7`er 1

Sindre
Matre
(90115890)

Runar
Rosseland
(91333899)
19 MG8-2

Sindre
Matre
(90115890)

Runar
Rosseland
(91333899)
20 MG8-3

Sindre
Matre
(90115890)

Runar
Rosseland
(91333899)
21 MJ8-1
Man 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del B

Elin
Kvalvågnes
(48039534)

Ronny
Moe
(47651797)
22 MG7-1
Tor 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del A

Torbjørn Tveita
Reiso
(97792685)

Espen N
Heggelund
(91123615)

Arild
Selland
(97515978)
23 MJ7 1
Tor 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del B

Eline Kvammen
Haugen
(98034402)

Monica Bothner
Bunes
(93635230)

Tobias G
Kristiansen
(95901845)
24 MJ7 2

Monica Bothner
Bunes
(93635230)

Eline Kvammen
Haugen
(98034402)

Tobias G
Kristiansen
(95901845)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift