Etne IL

Alle Lag

Alle Lag

Alle Lag

Report
  Lag Treninger Tabell/Siste resultater Trenere/lagledere
1 JRD-1
Man 18:00- 19:30 Etne Kunstgras 7`er 2
Fre 17:00- 18:30 Etne Kunstgras

Hege Anita
Meland
(41546077)

Sondre
Opheim
(94809210)
2 JR-1
Tir 19:30- 21:00 Etne Kunstgras

Therese
Lundal
(95093639)

Iben André
Johnsen
(41299318)
3 G15-1

Frode
Haugen
(98229382)

Jan Erik
Fedje
(47302966)

Lise Maria R.
Mæland
(95872493)

Harald
Høyland
(40201615)

Vidar
Aastvedt
(91386939)
4 SG14-1
Man 15:00- 16:30 Etne Kunstgras 7`er 2
Ons 18:00- 19:30 Etne Kunstgras 7`er 2
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras 7`er 1

Pål
Askvig
(91557266)

Torstein
Kristiansen
(95901845)
5 SJ14-1
Ons 15:00- 16:30 Etne Kunstgras 7`er 1

Sara Helene Kvammen
Haugen
(98034402)

Marius Bunes
Bandlien
(92158625)
6 SG13-1
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del D
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del D

Nina
Straumsøy
(47269292)

Siv Irene
Hersvik
(90969869)

Erling Bjarte
Rullestad
(40487964)

Peter
Øren
(98286942)
7 SG13 9'r/ 7'r

Inger Marie Skjølingstad
Eikemo
(97121175)

Erling Bjarte
Rullestad
(40487964)

Peter
Øren
(98286942)
8 LG12-1
Tir 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del C
Tir 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del C
Tor 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del C

Inger Marie Skjølingstad
Eikemo
(97121175)

Inger Marie Skjølingstad
Eikemo
(97121175)

Trond
Austrheim
(97649199)
9 LJ12-1
Man 18:30- 20:00 Etne Kunstgras Del A

Toralf Grindheim
Håheim
(47468023)

Edvar
Tjelmeland
(90970414)
10 LG11-1
Man 18:00- 19:30 Etne Kunstgras Del B

Bjarte
Fosse
(90109092)

Bjarte
Dagestad
(91577165)

Carl
Thomason
(97631601)

Bjarte
Fosse
(90109092)
11 LJ11-1
Tir 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del D
Ons 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del A
Tor 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del D

Jon
Nielsen
(97776061)

Elin
Vik
(91177560)

Kari B.
Lauritsen
(91189037)

Thomas
Rullestad
(97186654)
12 MG10 1
Man 15:00- 16:00 Etne Kunstgras Del A
Tor 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del C

Kathrine Tungesvik
Matre
(97014566)

Jan Arne
Strøm
(93018633)
13 MG10 2

Kathrine Tungesvik
Matre
(97014566)

Jan Arne
Strøm
(93018633)
14 MJ10-1
Man 16:30- 18:00 Etne Kunstgras Del D

Ståle
Håheim
(98286838)

Silje Tjelmeland
Øren
(40870984)

Geir
Vevatne
(99535736)
15 MG9-1
Man 17:00- 18:30 Etne Kunstgras Del A

Jon Oddvin
Moe
(97053767)

Jarle
Sævereid
(48202895)
16 MG9-2

Kjell Tore
Klungland
(97733707)

Stig Morten
Sørheim
(91375131)
17 MJ9-1
Man 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del C

Pål
Askvig
(91557266)

Monica Bothner
Bunes
(93635230)

Trygve
Haaland
(98286888)

Andreas
Grumheden
(92653879)
18 MG8-1
Tir 17:00- 18:00 Etne Kunstgras 7`er 1

Sindre
Matre
(90115890)

Runar
Rosseland
(91333899)
19 MG8-2

Sindre
Matre
(90115890)

Runar
Rosseland
(91333899)
20 MG8-3

Sindre
Matre
(90115890)

Runar
Rosseland
(91333899)
21 MJ8-1
Man 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del B

Elin
Kvalvågnes
(48039534)

Ronny
Moe
(47651797)
22 MG7-1
Tor 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del A

Torbjørn Tveita
Reiso
(97792685)

Espen N
Heggelund
(91123615)

Arild
Selland
(97515978)
23 MJ7 1
Tor 17:00- 18:00 Etne Kunstgras Del B

Eline Kvammen
Haugen
(98034402)

Monica Bothner
Bunes
(93635230)

Tobias G
Kristiansen
(95901845)
24 MJ7 2

Monica Bothner
Bunes
(93635230)

Eline Kvammen
Haugen
(98034402)

Tobias G
Kristiansen
(95901845)

©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift